Co je Domov
s Příběhem?

Domov s Příběhem přibližuje člověka ke svému prostoru. Dovoluje mu pochopit signály, kterými prostor komunikuje. Prostředí má podporovat a pracovat pro člověka, nikoli proti němu a tím ho vyčerpávat.

Domov s Příběhem se zajímá o historii i současnost skutečností, které se odehrávaly a odehrávají v daném místě a v daný čas. Nastavuje vztah mezi obyvateli a obývaným prostředím, aby byl harmonický a oboustranně prospěšný.
♥ Člověk se o svůj prostor stará, chápe jeho vlastnosti a energie, na druhou stranu prostor vyživuje člověka a dává mu možnost plně dosáhnout svého potenciálu při dané činnosti.

Feng-Shui, prastaré vědní učení, je zde základním stavebním prvkem při práci s prostorem . Ať již ladíme interiér domova, exteriér v zahradě, kancelář, dílnu nebo stavíme dům, Feng-Shui přináší do těchto témat tisícileté zkušenosti, ověřené metody a nepopiratelné výsledky.

♥ Poznej Příběh svého domova a najdi svoji rovnováhu

Pár slov k Feng-Shui

Feng-Shui (čteme jako „feng šuej“) slouží ke zlepšování všech stránek našeho života hlavně díky kultivaci prostředí, ve kterém se nacházíme. Jde sice o interakci mezi lidmi a jejich prostorem, což
jsou dva hlavní hráči, Člověk a Prostor, ale třetím hráčem je Čas,
a Čas je faktorem změny – díky tomu se feng shui odděluje od ostatních filozofických systémů a stává se praktickým nástrojem
pro každodenní žití.

Právě přijetím Změny, pochopením toho, že se vše neustále mění, proměňuje a hýbe, dojde k objasnění principů fengshui.